Warto przypomnieć, że klienci Banku BPS oraz banków spółdzielczych z nim zrzeszonych mogą wziąć udział także w promocji Visa Mobile. W tym przypadku do zgarnięcia jest bonus w wysokości 40 zł. Wystarczy aktywować usługę Visa Mobile, wypełnić formularz promocji i wykonać płatność na kwotę min. 10 zł.

Grupa BPS uruchomiła promocję „Płacę i odbieram”

Promocja obejmuje nowo wydawane karty kredytowe oraz debetowe Visa dla klientów indywidualnych. Dotyczy wniosków o kartę złożonych przez klientów Banku BPS i banków spółdzielczych Zrzeszenia BPS między 1 września a 31 grudnia 2022 r. Aby wziąć udział w promocji klienci muszą zarejestrować swoją kartę pod tym linkiem.

Wysokość zwrotu w ramach promocji zależy od rodzaju transakcji. Klienci płacący tradycyjnym plastikiem, otrzymają 1 zł za każdą transakcję. Natomiast 2 zł można otrzymać za transakcje w Internecie, a także za zakupy zegarkiem lub telefonem, czyli z wykorzystaniem portfeli mobilnych Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay czy Fitbit Pay. Maksymalna kwota zwrotu to łącznie 100 zł.

– To pierwsza promocja typu cash back w Zrzeszeniu BPS. W ten sposób zachęcamy klientów do otwierania kont osobistych w Bankach Spółdzielczych Grupy BPS oraz do aktywnego korzystania z kart płatniczych Visa. Wyższa kwota zwrotu za zakupy w Internecie i z użyciem portfeli mobilnych to okazja dla osób preferujących nowoczesne rozwiązania płatnicze. Akcja potwierdza, że w bankach spółdzielczych, które znajdują się po sąsiedzku, każdy znajdzie coś dla siebie – mówi Magdalena Waniek, Dyrektor Departamentu Klienta Indywidualnego Banku BPS.