Visa Mobile to nowy sposób płatności za zakupy internetowe. Przypomina popularnego BLIKA, przy czym zamiast wprowadzania sześciocyfrowego kodu klient musi wykorzystać numer telefonu. Początkowo rozwiązanie to było dostępne tylko dla klientów Nest Banku, teraz pojawia się w kolejnych bankach.

Jak otrzymać 40 zł zwrotu płacąc Visa Mobile?

Na początek należy dodać kartę Visa do usługi Visa Mobile. Można to zrobić w aplikacji Visa Mobile oraz w aplikacji ING Banku Śląskiego lub Nest Banku. Następnie ta sama karta Visa musi zostać zarejestrowana w formularzu promocji.

Kolejnym krokiem jest zrobienie zakupów za min. 10 zł w wybranych sklepach internetowych. Ich pełna lista znajduje się na stronie promocji. Wystarczy do 30 września 2022 r. dokonać jednej płatności Visa Mobile by spełnić ten warunek.

Kto może wziąć udział w promocji? Obecnie z cashbacku mogą skorzystać posiadacze karty Visa wydanej przez ING Bank Śląski, Nest Bank, Krakowski Bank Spółdzielczy, Bank BPS S.A. oraz Banki Spółdzielcze zrzeszone z Bankiem BPS.

Promocja wystartowała 16 sierpnia 2022 roku i trwa do 30 września 2022 roku, jednak pula nagród jest ograniczona. W regulaminie czytamy, że nagrody w formie zwrotu na kartę Visa zostaną wydane w terminie do 31 października 2022 r.