Użytkownicy kart od fintechu Cinkciarz.pl mogą płacić w ponad 160 walutach, a w 23 posiadać rachunki płatnicze. Oprócz dirhama Zjednoczonych Emiratów Arabskich (AED), forinta węgierskiego (HUF) i leja rumuńskiego (RON) mają do dyspozycji rachunki także m.in. w polskich złotych, euro, dolarach amerykańskich, frankach szwajcarskich, funtach brytyjskich, czy lirach tureckich.

Cinkciarz.pl dodaje nowe waluty na kartach wielowalutowych

Cinkciarz.pl udostępnia karty wielowalutowe w formie wirtualnej oraz fizycznej z opcją wysyłki pocztą, kurierem i do paczkomatów. Posiadacze kart mają możliwość płacenia zbliżeniowo za pomocą smartfona, zegarka i opaski, dzięki Apple Pay, Google Pay i Garmin Pay.

Ostatnio Cinkciarz.pl umożliwił wnioskowanie o pożyczki oraz ich obsługę także w swojej aplikacji mobilnej. Klienci mogą wnioskować nawet o 5 tys. złotych lub równowartość tej kwoty w euro, dolarach, funtach i frankach oraz spłacić zobowiązanie w maksymalnie 12 ratach.

Wcześniej pisaliśmy, że Cinkciarz.pl rozpoczął współpracę z producentem gier wideo Ubisoft na terenie Polski. Dzięki partnerstwu rodzimi fani Assassin’s Creed będą mogli zamówić kartę wielowalutową z wizerunkiem z gier.