Aion Bank pozyczki

Proces udzielania finansowania ma odbywać się całkowicie online. Po wypełnieniu wniosku klient otrzyma informacje o swojej zdolności kredytowej, a następnie zostanie poproszony o potwierdzenie tożsamości z użyciem smartfona. Pieniądze trafiają na konto w około 30 minut. Oferta jest dostępna zarówno dla osób posiadających już konto w Aion Banku, jak i dla nowych klientów.

Początkowo pisaliśmy o maksymalnej kwocie 50 tys. PLN. Aion Bank podniósł jednak limit do sumy 90 tys. złotych z okresem finansowania do 84 miesięcy.

Aion Bank udostępnia pożyczki online do kwoty 90 tys. złotych

W ten sposób klienci mogą wnioskować o pożyczki do kwoty 90 tys. złotych z okresem spłaty do 84 miesięcy. Obecni użytkownicy Aion Banku mają uzyskać finansowanie bez prowizji.

Aion to polsko-belgijski challenger bank współtworzony przez Wojciecha Sobieraja, byłego prezesa Alior Banku. Za jego rozwój w Polsce odpowiada Karol Sadaj, który wcześniej był związany z takimi markami jak Revolut, Uber i Google. Fintech oferuje rozwiązania bankowe w modelu subskrypcyjnym.

Aion Bank jest dostępny dla polskich klientów od sierpnia bieżącego roku. Na początek zaoferował wysoko oprocentowane konta oszczędnościowe, nielimitowany dostęp do globalnych inwestycji i wymiana walut po kursie międzybankowym, bez spreadów. W ofercie dostępne są trzy plany kont bankowych – w tym darmowe konto Light.

Aion