Ceny oraz zmiany kursów w Kantorze Pekao24 prezentowane są w czasie rzeczywistym. Klienci mogą również śledzić i analizować trendy w wahaniach kursów poszczególnych walut w różnych przedziałach czasowych. Uproszczony został także dostęp do procesu otwarcia konta walutowego w EUR, USD, GBP, CHF – teraz można to zrobić bezpośrednio z ekranu prezentującego bieżące kursy wybranych par walutowych.

Bank Pekao udostępnił nowy Kantor Pekao24

Posiadanie wymienionych kont w połączeniu z wielowalutową kartą debetową sprawia, że po zapewnieniu zakupionych w Kantorze Pekao24 wystarczających środków na tych kontach, klienci mogą uniknąć dodatkowych kosztów związanych z przewalutowaniem przy transakcjach płatniczych realizowanych za granicą.

– W ostatnich latach obserwujemy ogromny wzrost zainteresowania klientów indywidualnych wymianą walut. Nowy Kantor Pekao24 w aplikacji PeoPay pozwala na bieżąco śledzić zmiany kursów walut i realizować transakcje poprzez maksymalnie uproszczony i intuicyjny proces. Jestem przekonany, że nasi klienci docenią nową odsłonę kantoru, który stanie się dla nich rozwiązaniem pierwszego wyboru przy dokonywaniu wymiany walut – podkreśla Remigiusz Hołdys, Dyrektor Departamentu w Pionie Bankowości Detalicznej Banku Pekao S.A.

Kilka tygodni temu Bank Pekao uruchomił promocję, w ramach której klienci mogą przez 2 lata bezpłatnie prowadzić konto firmowe oraz dzierżawić i serwisować swój pierwszy terminal płatniczy. Dodatkowo mogą też korzystać z atrakcyjnych warunków finansowania swojej działalności oraz uzyskać darmowy dostęp do platformy księgowej online z poziomu Pekao24.