Pomagam.pl Live to miejsce dla twórców internetowych, aspirujących sportowców, graczy prowadzących streamy, aktywistów społecznych i artystów. Serwis umożliwia rozwijanie swojej pasji, finansowanie jej ze wsparciem fanów i budowanie społeczności – czytamy w komunikacie.

Rusza serwis crowdfundingowy Pomagam.pl Live

Założenie i prowadzenie profilu na Pomagam.pl Live jest darmowe. Platforma nie pobiera opłat serwisowych, prowizji od wpłat, a koszty transakcji płatniczych również bierze na siebie. Możliwe są też wpłaty kartą, BLIKIEM i przez PayPal. Wsparcie polega na jednorazowych wpłatach – jednym kliknięciem, dowolną kwotą.

Serwis daje również możliwość budowania i angażowania swojej społeczności, co jest nieodłącznym elementem skutecznego crowdfundingu. Każdy użytkownik otrzymuje listę darczyńców, dzięki czemu jest w stałym kontakcie z ludźmi, którzy w niego wierzą i zacieśnia z nimi relacje.

– Obserwując ludzi podążających za swoją pasją, często widzimy ich przez pryzmat sukcesów. Jednak to przede wszystkim długi i wymagający proces. Sprzęt czy treningi mogą stanowić dla wielu utalentowanych ludzi wyzwanie finansowe. Jako serwis crowdfundingowy chcemy wspierać ich w tej drodze i ułatwić im zbieranie funduszy, dlatego powstało Pomagam.pl Live – mówi Dobrosława Gogłoza, dyrektorka zarządzająca Pomagam.pl.