Partner serwisuVisa dla biznesu

Crowdfunding


Crowdfunding to innowacyjny sposób finansowania start-upów przez internetową społeczność. Najpopularniejszą platformą crowfundingową jest Kickstarter, a w Polsce - Beesfund. Crowdfunding inwestycyjny to nowa forma pozyskiwania kapitału od inwestorów. Maksymalna wartość emisji nie może przekroczyć 4 mln zł. Jednym z przykładów udanego wykorzystania crowdfundingu jest emisja akcji Wisły Kraków.
Zrzutka.pl udostępnia natychmiastowe wypłaty pieniędzy na kartę
July 22, 2021, 4:54 PM

Dzięki współpracy z PayU natychmiastowe wypłaty na karty Visa są już dostępne dla organizatorów zbiórek na zrzutka.pl. Wypłaty na plastiki Mastercard dołączą natomiast w drugiej połowie roku.

StockAmbit z partnerem strategicznym TenderHut
June 18, 2021, 11:03 AM

Nowa platforma crowdfundingu udziałowego - StockAmbit pozyskała partnera strategicznego TenderHut SA, który objął 36% udziałów w nowej platformie.

Fintech Curve zebrał prawie 10 mln funtów na platformie Crowdcube
May 28, 2021, 9:39 AM

Środki zostaną wykorzystane na ekspansję w Stanach Zjednoczonych i Europie oraz na uruchomienie usług kredytowych Curve Credit.

Curve rozpoczyna rundę crowdfundingową. Udało się już pozyskać ponad 4,5 mln GBP
May 25, 2021, 11:30 AM

Curve wykorzysta pozyskane środki na ekspansję międzynarodową i rozwój produktów - chodzi między innymi o usługi kredytowe Curve Credit.

Curve przeprowadzi kolejną rundę crowdfundingową. Start już 25 maja
May 20, 2021, 1:00 PM

Curve poinformowało o planowanym rozpoczęciu kolejnej rundy zbiórki crowdfundingowej po otrzymaniu 21 tys. zgłoszeń od zainteresowanych inwestorów w ciągu 24 godzin od ogłoszenia wstępnej rejestracji.