Dify Cashback i tryb Smart Shopping w przeglądarce Opera pozwalają użytkownikom korzystać z usługi cashback z takimi partnerami jak: Allegro, AliExpress, Booking.com i Media Expert. Rozwiązanie zostało uruchomione wcześniej w Hiszpanii i wkrótce pojawi się na kolejnych krajach.

Fintech Dify – cashback od Opery

Opera udostępnia usługę automatycznego zwrotu pieniędzy za zakupy online we własnej przeglądarce. Oznacza to, że użytkownicy nie muszą instalować dodatkowych wtyczek. Dzięki Dify, Opera oferuje do 30% zwrotu gotówki w ciągu 30 dni. Jeśli ktoś woli jednak korzystać z innych przeglądarek, może zainstalować wtyczkę Dify w Firefox, Edge oraz Google Chrome.

Aby zarejestrować się w Dify, należy utworzyć bezpłatne konto przy użyciu swojego adresu e-mail lub serwisów społecznościowych. Użytkownicy Opery mogą zarejestrować się, korzystając ze swoich istniejących kont. Aplikacja Dify jest dostępna w pasku bocznym przeglądarki. Sekcja Hot Deals dostępna na specjalnej stronie pozwala użytkownikom korzystać ze specjalnych i wielokrotnie wyższych stawek cashback. Cashback można wypłacić za pośrednictwem Paypal, opcja wypłaty poprzez przelewy bankowe będzie dostępna w najbliższym czasie.

Usługa dostępna będzie obecnie w wersji testowej, w celu zebrania opinii polskich konsumentów, którzy otrzymają cashback za zakupy dokonane na partnerskich stronach internetowych za pośrednictwem przeglądarki Opera.