Osobista strategia inwestycyjna. Pawel Zylm

Rozmowy w ramach nowego cyklu prowadzą Rafał Tomaszewski, redaktor naczelny Fintek.pl i Robert Ługowski, partner zarządzający Cobin Angels. Jeśli przegapiliście pierwszy odcinek, to link można znaleźć tutaj – Kim są aniołowie biznesu? My Business Angel Way #1.

Co jest ważne w budowaniu własnej strategii inwestycyjnej?

Tym razem tematem rozmowy była strategia inwestycyjna i związane z nią działania. Robert Ługowski i Paweł Zylm wytłumaczyli znaczenie inwestowania w grupie oraz zastanowili się nad realizacją smart money w praktyce. Z podcastu dowiecie się także jakimi cechami powinien dysponować skuteczny anioł biznesu oraz jak posiadanie psa może pomóc w budowaniu własnej strategii…

Seria podcastów My Business Angel Way to rozmowy o aniołach biznesu, strategii inwestycyjnej oraz o tym jak znaleźć potencjalnego jednorożca. Cykl będzie składał się z siedmiu podcastów, emitowanych od grudnia do marca przyszłego roku. Nowa seria ma związek m.in. z konkursem Business Angel of the Year 2020, organizowanym przez Cobin Angels.

Podcast można obejrzeć na YouTube. Wersja audio jest dostępna na Spotify, Soundcloud oraz Apple Podcast. Materiały znajdziecie także pod tym linkiem i w zakładce Fintek Extra.