Biznesowym celem cyfrowej transformacji jest niewątpliwie redukcja kosztów oraz poprawa jakości i uatrakcyjnienie oferty. Warto zaznaczyć, że zachodząca na naszych oczach cyfrowa rewolucja, zakłada postawienie klienta w centrum uwagi. To stwierdzenie wiąże się ze stałym monitorowaniem i zbieraniem danych o potrzebach i nastawieniu konsumentów, a nawet przewidywaniem ich zachowań.

Stosowanie najnowszych rozwiązań technologicznych niewątpliwie wpływa na pozyskiwanie przewagi konkurencyjnej na rynku. Właśnie te firmy, które staną się przedsiębiorstwami cyfrowymi, będą liderami zmian w biznesie, w swoim sektorze.

Jak rozpocząć proces zmiany i zadbać o rozwój technologiczny firmy?

Kongres Cyfrowa Transformacja w Biznesie to okazja do wymiany doświadczeń oraz dyskusji z ekspertami branżowymi. Wśród zaplanowanych wystąpień m.in.:

  • Rozproszenie danych – co hamuje rozwój systemów IT? Jakub Ubych – Urząd Miasta Gdyni;
  • Różnorodność wykorzystania RPA w dużych firmach. Dawid Szałański – Neuca;
  • Sztuczna inteligencja uczy się na błędach swoich i naszych. Czym nas zaskoczy w ciągu 5 lat? Sebastian Starzyński – Take Task;
  • Przeprowadzić transformację cyfrową skutecznie – aspekty umowne i complience. Monika Susałko Lubasz i Wspólnicy – Kancelaria Radców Prawnych.

Spotkanie rozpocznie się o 9:30 w dniu 30 listopada 2022 roku. Aby wziąć bezpłatny udział w konferencji, należy zarejestrować się na stronie wydarzenia: https://kongrestransformacji.pl/