Przypominamy, że trwa również promocja Banku Pekao skierowana do rodziców dzieci w wieku od 0 do 17 lat. W ramach akcji „Rodzicie polecają Konto Przekorzystne dzieciom” można zyskać nawet 200 zł nagrody za otwarcie konta i spełnienie prostych warunków. W procesie zakładania rachunku tożsamość można potwierdzić za pomocą aplikacji mObywatel.

Promocja pożyczki konsolidacyjnej od Pekao

Przygotowana przez Bank Pekao oferta pożyczki konsolidacyjnej zakłada 0% prowizji od kredytów i pożyczek spłacanych w innych bankach w kwocie od 10 tys. złotych. Co więcej, brak prowizji dotyczy także dodatkowych środków na dowolny cel w wysokości do 25% konsolidowanej kwoty.

Ponadto bank oferuje Konto Przekorzystne za 0 zł. Przez cały okres kredytowania klient nie zapłaci za prowadzenie konta, obsługę wydanej do niego karty oraz wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce. Na promocyjne warunki mogą liczyć zarówno nowi, jak i dotychczasowi klienci, którzy podpiszą umowę o pożyczkę konsolidacyjną.

Specjalna oferta pożyczki konsolidacyjnej i Konta Przekorzystnego dostępna jest do 31 maja 2022 roku. Można z niej skorzystać we wszystkich oddziałach banku. Klienci, którzy mają już konto w Pekao i korzystają z bankowości elektronicznej Pekao24 mogą złożyć wniosek w Pekao24 lub na infolinii, a dokumenty kredytowe zaakceptować w Pekao24 lub aplikacji PeoPay.

Wybierając ofertę konsolidacji dostępną w procesie online wystarczy wypełnić kilka podstawowych informacji. Następnie z listy spłacanych kredytów należy wybrać te, które mają zostać przeniesione do Pekao. W kolejnym kroku można podać kwotę, jaką klient chciałby dodatkowo otrzymać na dowolny cel.