Serwis iPKO jest w ostatnim czasie mocno rozwijany przez PKO BP. Nie dalej jak miesiąc temu, użytkownicy zyskali opcję inwestowania w fundusze.  Wprowadzona funkcja pozwala klientom banku na lokowanie swoich środków według nietypowych kryteriów takich jak np. region geograficzny.

W iPKO umówisz się teraz na spotkanie z doradcą banku

Można to zrobić na trzy sposoby. Najprościej jest skorzystać z przycisku „Umów spotkanie”, który znajduje się zaraz przy wizytówce „Mój doradca”. Jednakże do samego panelu zarządzania spotkaniami można także dostać się poprzez zakładki „Moje sprawy” oraz „e-Usługi”.

Po kliknięciu w przycisk „Umów spotkanie” klient może wybrać formę i termin. Po umówieniu spotkania otrzymujemy SMS oraz e-mail z potwierdzeniem. Dotychczas z tego rozwiązania spotkania w serwisie iPKO mogli korzystać jedynie klienci linii biznesowych.

Umówione spotkania trafiają bezpośrednio do kalendarza doradców. Co ciekawe, pracownik banku nie musi zatwierdzać spotkania, a klient czekać na potwierdzenie. Użytkownicy iPKO mają podgląd umówionych spotkań i mogą nimi swobodnie zarządzać.

Osoby, które nie są klientami PKO BP również mogą umówić się na spotkanie. Wystarczy wejść na dedykowaną stronę internetową banku i umówić się na wizytę w oddziale, rozmowę telefoniczną lub wideorozmowę z doradcą. W ten sposób spotkanie można umówić najwcześniej na 24 godziny przed planowaną datą rozmowy/spotkania i maksymalnie z 14 dniowym wyprzedzeniem.