Przedsiębiorcy, podobnie jak klienci indywidualni, robią zwrot w kierunku „zielonej transformacji”, decydując się na zakup rowerów, czy to z myślą o stworzeniu lub rozbudowie flot rowerowych w swoich firmach, czy realizacji indywidualnych potrzeb. Finansowanie zakupu w formie leasingu, w oparciu o szybki proces, przy minimum formalności, realizowane jest podczas jednej wizyty w salonie stacjonarnym producenta.

 PKO Leasing nawiązuje współpracę z producentem rowerów Kross

Z finansowania w formie leasingu mogą skorzystać przedsiębiorcy, niezależnie od wielkości prowadzonej firmy i okresu prowadzenia działalności. Cały proces odbywa się na miejscu, w salonie sprzedaży partnera, począwszy od przygotowania oferty, złożenia wniosku po finalizację transakcji, czyli podpisanie umowy.

PKO Leasing udostępnia dwie ścieżki procesowania wniosków w procesie stacjonarnym. Finansowanie może być dostępne „od ręki”, formalności dopełnione podczas jednej wizyty w salonie, w ciągu maksymalnie 15 minut.

Jeśli klient potrzebuje chwili do namysłu, może w salonie Kross uzyskać ofertę, zaś proces dokończyć w domu. Wówczas samodzielnie uzupełnia dane we wniosku. Umowa może zostać podpisana zdalnie, za pomocą podpisu kwalifikowanego lub dokumenty do podpisu mogą zostać dostarczone za pośrednictwem kuriera pod wskazany przez klienta adres.

Jest również możliwość powrotu do salonu Kross i podpisania umowy na miejscu, w obecności przedstawiciela, który poprzednio obsługiwał klienta.