Obecnie na platformie Erli.pl zarejestrowanych jest ponad 12 tys. polskich sprzedawców, którzy oferują przeszło 10 mln produktów. Marketplace odwiedza niemal 5 mln kupujących każdego miesiąca. Mogą oni skorzystać m.in. z odroczonych płatności oraz rocznego abonamentu na darmowe dostawy.

Platforma Erli.pl przygotowała tydzień promocji

W ramach Black Week, ceny ponad 2 tys. produktów na Erli.pl zostaną obniżone nawet do 50%. Akcja obejmie wybrane pozycje z najpopularniejszych kategorii zakupowych, w tym meble oraz narzędzia. Promocja będzie dotyczyć także kategorii jak akcesoria domowe, zabawki dla dzieci, elementy oświetlenia i elektronika. Zniżek można spodziewać się również w przypadku sprzętu sportowego i asortymentu z podkategorii zdrowie.

Dodatkowo platforma Erli.pl uruchomi specjalną stronę internetową poświęconą nowej promocji. Będą na niej prezentowane wybrane okazje na biżuterię, galanterię skórzaną oraz produkty dla zwierząt.

– Pragniemy, by Erli.pl stało się miejscem spotkania kupujących, którzy szukają produktów w najkorzystniejszych cenach, ze sprzedającymi z najbardziej atrakcyjną ofertą na rynku. Specjalnie na Black Week przygotowaliśmy szereg promocji na najbardziej poszukiwanie kategorie produktowe. Z każdej z nich wybraliśmy zestawy produktów, których ceny będą nawet o połowę niższe – mówi Adam Ciesielczyk, Prezes Erli.pl.