Od 2020 roku klienci About You korzystają z płatności odroczonych od Klarny na dziewięciu rynkach – Niemcy, Austria, Holandia, Dania, Szwecja, Belgia, Finlandia, Norwegia, Szwajcaria. W tym miesiącu rozwiązania giganta sektora BNPL zostały udostępnione także kupującym w Polsce, Portugalii, Hiszpanii, Włoszech i Francji.

Klarna i About You rozszerzają współpracę

About You oferuje klientom w Polsce opcję płatności „Kup teraz, zapłać za 30 dni”. Wkrótce ma być dostępna również usługa „Zapłać teraz”, umożliwiająca natychmiastową płatność za zakupy. Aby uczcić partnerstwo About You i Klarna zaprezentowały różową edycję wyselekcjonowanych ubrań i dodatków.

„Kup teraz, zapłać za 30 dni” umożliwia opłacenie zakupów w ciągu 30 dni, bez dodatkowych kosztów. Opcja ta zapewnia kupującym czas na przymierzenie produktu zanim za niego zapłacą. Klarna gwarantuje również bezpieczeństwo zakupów dzięki ochronie kupującego na wypadek, gdyby produkt nie dotarł na czas, był wadliwy lub po prostu nie spełniał oczekiwań.

– Stale pracujemy nad tym, aby zaoferować naszym klientom, jak najlepsze doświadczenia. Jesteśmy podekscytowani rozszerzeniem naszego partnerstwa z Klarną na Polskę i wiele innych rynków w całej Europie, aby zaoferować naszym klientom elastyczną płatność i łatwą opcje „Kup teraz zapłać za 30 dni”. Chcemy, aby mogli oni robić zakupy i płacić jakkolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek chcą – mówi Hannes Wiese, Co-Founder & Co-CEO w About You.

Partnerstwo z About You to kolejny kamień milowy w rozwoju Klarny w Polsce. Warto przypomnieć, że w lipcu fintech ogłosił nawiązanie współpracy z LPP, największą polską grupą odzieżową, właścicielem takich marek jak Reserved, Sinsay, Mohito, House i Cropp. Płatności odroczone od Klarny zostały udostępnione klientom LPP w wybranych krajach, w tym w Polsce, Niemczech i Wielkiej Brytanii.