Dzięki połączeniu wszystkich niezbędnych elementów zestawu POS w jednym, przedsiębiorca może liczyć na znaczne oszczędności. Vero charakteryzują niewielkie wymiary, przez co zmieści się w każdym punkcie, a także cena, pozwalająca na nabycie pełnego zestawu POS ponad połowę taniej, w porównaniu do tradycyjnych rozwiązań tego typu. Cena sprzętu obejmuje jednorazową opłatę 1999 zł za drukarkę fiskalną oraz miesięczny abonament w wysokości od 100 zł na wynajem platformy POS i subskrypcje aplikacji sprzedażowej GoPOS – czytamy w komunikacie.

Posnet Vero – nowe urządzenie na rynku

Kompatybilny z urządzeniem system GoPOS, ma zapewniać sprawną sprzedaż, bez względu na asortyment czy rodzaj biznesu. W komunikacie czytamy, że aplikacja jest prosta w obsłudze, dzięki czemu mają poradzić sobie z nią wszyscy pracownicy. Oprogramowanie zapewnia także stały dostęp do zaawansowanych raportów sprzedażowych, dzięki czemu kontrola biznesu może odbywać się nawet z dala od niego, z dowolnego urządzenia czy miejsca na świecie. 

Część klientów Vero wdrożyło już w swoich biznesach. Są to między innymi krakowska piekarnia Zmęczeni, drukarnia COPIO, sklepy J&M Market oraz Dla kochanej rodzinki, warszawska Cukiernica Cup&Me oraz restauracja Szamma Mia. Wśród zalet rozwiązania wymieniają niewielkie wymiary urządzenia, intuicyjność systemu, możliwość konfiguracji wielu ustawień pod własne preferencje oraz dostęp do zaawansowanych raportów.  

– Staramy się udoskonalać oprogramowanie GoPOS tak, aby w pełni mogło odpowiadać na wyzwania dzisiejszych właścicieli i managerów. Dzięki pełnej kompatybilności Vero z systemem wszystko co niezbędne do prowadzenia sprawnej i bezbłędnej sprzedaży, firma zyskuje tak naprawdę w jednym urządzeniu – tłumaczy Grzegorz Kożuchowski, CEO firmy GoPOS.