Pojawienie się oferty Soonly Finance na platformie pożyczkowej mPay, daje możliwość użytkownikom aplikacji łatwego otrzymania wsparcia finansowego. Osoby, które starają się po raz pierwszy o pożyczkę w Soonly Finance mogą otrzymać finansowanie w wysokości do 3 tys. zł. Natomiast stali klienci otrzymają nawet 7,5 tys. zł. Pożyczka udzielna jest na okres 61 dni.

Dla osób, które będą po raz pierwszy korzystać z usług Soonly, pożyczka jest całkowicie darmowa – RRSO wynosi 0%. Oznacza to, że przy terminowych spłatach klient musi oddać tylko tyle, ile otrzymał, bez dodatkowych kosztów.

Pożyczka bez wychodzenia z aplikacji mPay

Rozwiązanie wyróżnia przede wszystkim to, że oferta przesyłana do klienta wymaga tylko kilku kliknięć, aby pożyczka została wypłacona. Bez zbędnych formalności, potwierdzania zarobków i przelewów weryfikacyjnych. Cały proces oceny zdolności kredytowej odbywa się w zautomatyzowany sposób, a klient potrzebuje do tego jedynie smartfona z kamerą.

mPay jako pierwsza niebankowa aplikacja wprowadziła biometryczne rozwiązanie do potwierdzania tożsamości na podstawie zdjęcia selfie. Środki zostają wypłacone na rachunek w aplikacji, nawet w kilka minut. Następnie można już zrobić przelew na dowolne konto lub opłacić zakupy – czytamy w komunikacie.

– To nie miała być kolejna pseudointegracja, gdzie na koniec okazuje się, że trzeba czekać na weryfikację przez call center albo wysyłać skany dokumentów. Wdrożyliśmy rozwiązanie w modelu white-label, dzięki czemu funkcjonalność ze strony klienta jest całkowicie płynna. Użytkownik nawet na moment nie opuszcza portmonetki mPay – podkreśla Dariusz Deniziak, dyrektor rozwoju Soonly.

Zgodnie z deklaracjami przedstawicieli mPay oraz Soonly po okresie wdrożenia rozwiązania, współpraca będzie dalej zacieśniana. Umowa pomiędzy spółkami została podpisana na czas nieokreślony.