mPay to aplikacja mobilna, w której można m.in. zapłacić za przejazd autostradą, opłacić parking, kupić bilety na pociąg i komunikację miejską. Za jej pomocą można także nabyć ubezpieczenie, doładować GSM i kupić dostęp do platform streamingowych oraz wejściówki do miejsc, jak Ogrody Zoologiczne czy Parki Narodowe.

Aplikacja mPay ma już milion użytkowników

Z miesiąca na miesiąc rośnie nie tylko liczba klientów mPay, ale także liczba miast, w których za pomocą aplikacji można płacić za parkowanie oraz nabywać bilety komunikacji miejskiej.

Obecnie opłacanie parkowania przy pomocy aplikacji mPay jest możliwe w blisko 70 polskich miastach. W tym roku do grona miejscowości, gdzie można skorzystać z tej usługi, dołączyło już 15 ośrodków. Z kolei jeśli chodzi o ofertę biletów komunikacji miejskiej, podróżni mogą wybierać spośród 114 miast.

Co więcej, spółka mPay w tym roku wprowadziła do aplikacji możliwość opłacania przejazdu autostradami w systemie e-toll i  videotollingu, a także kupowania biletów PKP Intercity. Wśród tegorocznych nowości jest także wydanie aplikacji mPay w języku ukraińskim.

– Bardzo cieszy nas tak duży przyrost użytkowników w tak krótkim czasie, co jest następstwem aktywności mPay – wdrażania nowych produktów oraz stałego zwiększania zasięgu terytorialnego usług dostępnych w aplikacji – mówi Andrzej Basiak, Prezes Zarządu mPay.