Bank Pekao podkreśla, że jego klienci szczególnie doceniają Konto Przekorzystne. Blisko 40 proc. użytkowników do 26. roku życia założyło je z polecenia, a wśród osób starszych co piąty klient otworzył rachunek, dzięki rekomendacji bliskich lub znajomych.

Polecaj założenie rachunku w Pekao i zyskaj do 1500 zł

W ramach nowej edycji programu „Polecam Przekorzystnie”, klient Banku Pekao za każde skuteczne polecenie konta otrzyma nagrodę w wysokości 100 lub 50 zł w zależności od tego, jaki rachunek zarekomenduje. Aby spełnić warunki promocji można polecać: Konto Przekorzystne, Konto Przekorzystne dla młodych, Konto Świat Premium oraz Konto Przekorzystne Biznes.

Jak przystąpić do programu poleceń? W tym celu wystarczy zarejestrować się na stronie promocji, w aplikacji PeoPay lub serwisie internetowym Pekao24. Udział w akcji mogą wziąć zarówno dotychczasowi klienci banku, jak również osoby, które założą konto w czasie trwania programu.

Za polecanie kont w Banku Pekao klient może zyskać do 1500 zł. Bank nagradza również osoby, które założą konto z polecenia. Mogą one zgarnąć od 50 do 100 zł. Przypominamy, rachunek w banku Pekao można otworzyć w placówkach stacjonarnych lub online za pomocą selfie w aplikacji mobilnej PeoPay.

Ostatnio wystartowała także nowa odsłona promocji – „Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom”. Tym razem oferta jest przeznaczona dla wszystkich dzieci. Bank Pekao za założenie konta przyznaje nawet 100 zł, a także proponuje oszczędzanie na rachunku oszczędnościowym Mój Skarb z oprocentowaniem aż 2,5% w skali roku.