Zgromadzone mile można wymienić na: bilety lotnicze, podwyższenie klasy podróży samolotem, rezerwację hotelu, wynajem samochodu oraz inne nagrody.

Miles & More już dostępny dla klientów Banku Pekao

Program Miles & More to największy w Europie program lojalnościowy pozwalający gromadzić mile i wymieniać je m.in. na bilety ponad 35 linii lotniczych. Mile można wymienić na bilety przewoźników zrzeszonych w Star Alliance oraz innych partnerskich linii lotniczych programu Miles & More, np.: PLL LOT, Lufthansa, Austrian Airlines, SWISS, Turkish Airlines, Brussels czy portugalski TAP. Zgromadzone mile można wymienić również na: podwyższenie klasy podróży samolotem, rezerwację hotelu, wynajem samochodu oraz nagrody rzeczowe.

W ofercie Banku Pekao mile mogą zbierać obecni i nowi posiadacze Karty Kredytowej z Żubrem oraz kart kredytowych bankowości prywatnej – Pekao World Elite Mastercard i Pekao Visa Infinite. Wystarczy, że w aplikacji mobilnej PeoPay lub bankowości internetowej Pekao24 dołączą swoją kartę do programu Miles & More.

Posiadacze Karty Kredytowej z Żubrem zyskują:

  • 1000 mil powitalnych po pierwszej transakcji kartą
  • Mile za transakcje – im wyższy pakiet karty, tym więcej mil Miles & More!
  • Pakiet Platynowy: 6 zł = 1 mila
  • Pakiet Złoty: 10 zł = 1 mila
  • Pakiet Standard: 20 zł = 1 mila
  • Ochronę przed utratą ważności mil zgodnie z zasadami Miles & More

Bank Pekao nalicza mile za płatności w sklepach stacjonarnych i w internecie, wypłaty gotówki w bankomatach oraz za przelewy z karty. Posiadacze Karty Kredytowej z Żubrem z Miles & More w Pakiecie Złotym i Platynowym dodatkowo mogą korzystać z bezpłatnej odprawy Business Check-in na lotnisku Chopina w Warszawie podróżując liniami LOT.

Program Miles & More dla klientów bankowości prywatnej

Z kolei klienci bankowości prywatnej Banku Pekao, którzy posiadają karty kredytowe Pekao World Elite Mastercard lub Pekao Visa Infinite również mogą zbierać mile w programie Miles & More.

Posiadacze kart kredytowych bankowości prywatnej Banku Pekao zyskują Miles & More:

  • 1000 mil powitalnych po pierwszej transakcji kartą,
  • Mile za transakcje: 5 zł = 1 mila,
  • Ochronę przed utratą ważności mil zgodnie z zasadami Miles & More.

Posiadacze kart Pekao World Elite Mastercard lub Pekao Visa Infinite z Miles & More mogą również korzystać z bezpłatnej odprawy Business Check-in na lotnisku Chopina w Warszawie podróżując liniami LOT oraz bezpłatnej usługi Fast Track na lotnisku Chopina, dla siebie i osób towarzyszących w jednej rezerwacji, jeżeli bilet na lot został zakupiony na stronie lot.com.