Płatność przelewem online (Online Banking od Trustly) to jeden z najwygodniejszych i najszybszych sposobów wysyłania przekazów pieniężnych. Conotoxia, Inc. – spółka z grupy Conotoxia Holding, do której należy też Cinkciarz.pl – we współpracy z Trustly umożliwia dzięki niemu bezpieczne płatności z ponad 4 tys. instytucji bankowych w USA – czytamy w komunikacie.

Cinkciarz.pl – darmowe przekazy pieniężne z USA do Europy

W 2020 roku firma Conotoxia, Inc. z siedzibą w Chicago uruchomiła usługę międzynarodowych przekazów pieniężnych z USA do Europy. Od tego czasu użytkownicy globalnego fintechu mogą na co dzień wysyłać pieniądze online z 42 amerykańskich stanów do 30 krajów europejskich, wybierając spośród 28 dostępnych walut.

Promocja potrwa przez dwa miesiące – od 10 sierpnia do 10 października bieżącego roku. Dzięki niej można za darmo robić przekazy pieniężne, np. do rodziny lub bliskich w Europie, wybierając Online Banking od Trustly jako metodę płatności.

Pod koniec czerwca pisaliśmy o innym wdrożeniu Cinkciarz.pl – umożliwieniu wypłaty pożyczki wielowalutowej na kartę. Użytkownicy mają od teraz wybór, czy chcą wypłacić pożyczkę na rachunek bankowy (jak obecnie), czy na kartę wielowalutową fintechu. Dodatkowo, środki mogą być już pobierane automatycznie w terminie spłaty pożyczki – z rachunku kartowego lub z portfela walutowego.