Z różnych opcji transportowych w aplikacji Free Now korzysta już ponad 54 milionów użytkowników w 10 krajach Europy. W Polsce platforma była dotychczas dostępna w Warszawie, Trójmieście, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach (i GOP) oraz Łodzi. Teraz otwiera się na cztery nowe lokalizacje.

Free Now startuje w kolejnych polskich miastach

W związku z ogłoszoną ekspansją w Lublinie, Rzeszowie, Białymstoku i Bydgoszczy, Free Now w pierwszym kwartale 2022 r. planuje zrekrutować ponad tysiąc nowych kierowców. Free Now zapewnia, że zaoferuje im konkurencyjną prowizję i atrakcyjne bonusy do każdego zlecenia przy rozpoczęciu współpracy. Z kolei mieszkańcy tych czterech miast zyskają na start promocję 50% taniej na każdy przejazd.

– Rok 2021 zakończyliśmy rekordową liczbą przejazdów i odbudowaliśmy nasz wolumen zamówień od początków pandemii. Te wyniki upewniły nas w decyzji o udostępnieniu Free Now w kolejnych miastach w Polsce. To bardzo obiecujące lokalizacje, w których rynek przewozów rośnie dynamicznie, a mieszkańcy coraz chętniej korzystają z aplikacji do zamawiania przejazdów. Jesteśmy przekonani, że mieszkańcy Lublina, Rzeszowa, Bydgoszczy i Białegostoku pokochają naszą usługę – powiedział Krzysztof Urban, dyrektor zarządzający Free Now w Polsce.

Free Now to nie tylko usługa zamawiania przejazdów z kierowcą. Za pomocą aplikacji można wypożyczać i opłacać już 1/3 wszystkich hulajnóg elektrycznych na minuty w Polsce. Ostatnio do tej oferty dołączyły hulajnogi Dott w Warszawie i Trójmieście. Wcześniej Free Now zintegrowało hulajnogi marki Tier.