Fintech Summit Poland 2022 odbędzie się 27 października w Sali im. Stefana Starzyńskiego w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. To wydarzenie składające się z siódmej edycji Fintech Brunch, Fintech Brunch Talks oraz Gali Fintech Awards. Część konferencyjna poświęcona jest panelom dyskusyjnym i prelekcjom na tematy związane z technologią i finansami, takie jak metaverse, CBDC czy nowe regulacje dla branży fintech.

Fintech Summit Poland 2022 z udziałem PWPW

– Branża fintech należy do tych, które w największym stopniu są napędzana innowacyjnością. Udział w konferencji Fintech Summit Poland 2022 to dla PWPW nie tylko możliwość podzielenia się tworzonymi przez nas rozwiązaniami, ale też skonfrontowania z pojawiającymi się trendami, innymi punktami widzenia oraz dobra platforma networkingowa. Liczymy na ciekawe rozmowy i prezentacje oraz że udział w wydarzeniu będzie cennym doświadczeniem – komentuje Jerzy Judycki, product owner eDO App w PWPW.

Podczas Fintech Summit Poland Jerzy Judycki, przedstawiciel PWPW, wygłosi prelekcję „E-dowód osobisty w instytucji finansowej”. Uczestnicy wydarzenia będą mogli dowiedzieć się m.in. jakie wartości dodane dla organizacji i jej klientów przynosi zastosowanie e-dowodu, czyli dowodu osobistego z warstwą elektroniczną.

Pełna agenda Fintech Summit Poland 2022 dostępna jest tutaj.

Misją Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych jest tworzenie innowacyjnych rozwiązań, zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców czy administracji. Jak zapewnia PWPW, wszystkie produkty są wytwarzane z dbałością o najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz najlepszą jakość.