Revolut Shops

Funkcja Shops pozwala wyszukiwać marki producentów w aplikacji Revolut. Od elektroniki (Samsung, Acer, Logitech), przez zabawki (5.10.15 kids, Disney), modę (Stradivarius, Swarovski), kosmetyki (tołpa, Sephora), po sport i zdrowie (Nike, Decathlon) lub podróże (Rentalcars, Polskie Linie Lotnicze LOT), lista dostępnych marek, usług i produktów ma być stale aktualizowana.

Revolut wprowadza w Polsce cashback 3% za zakupy

Niezależnie od planu, z którego korzysta klient, funkcja Sklepy nagradza użytkowników natychmiastowym zwrotem gotówki w wysokości do 3% za każdy zakup dokonany u objętych programem sprzedawców – o ile rozpoczną swoja podróż zakupową z aplikacji Revolut i zapłacą w całości kartą brytyjskiego fintechu.

Cashback jest naliczany automatycznie w momencie płatności, więc klienci nie przegapią okazji by zaoszczędzić na zakupach. W przeciwieństwie do innych programów, w przypadku których zwrot gotówki może zająć nawet do 90 dni, Revolut Shops wysyła zwrot gotówki natychmiast.

Wszystkie produkty marek i sprzedawców w Revolut Shops objęte są programem zwrotu gotówki. Nie ma żadnych ograniczeń dotyczących zwrotu gotówki za zakup produktów objętych innymi promocjami. Oznacza to, że zwrot gotówki Revolut Shops powiększy wszelkie oszczędności osiągnięte już dzięki kodom rabatowym, obniżkom i wyprzedażom.

Aby rozpocząć zakupy z funkcją Revolut Shops, należy przejść w aplikacji do sekcji Centrum (Hub) i wybrać kafelek Sklepy (Shops). Nowi klienci, aby uzyskać dostęp do Revolut Shops, muszą najpierw pobrać aplikację Revolut na smartfony z Google Play lub Apple Store i zarejestrować się w Revolut.