Polkadot to protokół, którego token jako pierwszy pojawił się na platformie edukacji finansowej Learn & Earn. Klienci Revolut, by zdobyć tokeny DOT, musieli najpierw zapoznać się z technologią leżącą u podstaw kryptowalut, a następnie zaliczyć testy wiedzy. Nowy kurs jest dostępny dla klientów Revolut w Wielkiej Brytanii i Europie (EOG).

Nowy kurs Learn & Earn w aplikacji Revolut

Tym razem, mogą oni otrzymać do 8 EUR w tokenach DOT. Warunkiem jest udział w lekcjach i poprawne rozwiązanie quizu. Nagroda zostanie dodana do salda krypto klienta po poprawnym rozwiązaniu testu. Można też od razu wykorzystać zdobytą wiedzę i przeznaczyć tokeny do stakowania w aplikacji Revolut.

Premiowany kurs Polkadot tym razem składa się z dwóch lekcji. Pierwsza wyjaśnia proces stakingu; druga koncentruje się na koncepcji i interakcji wielołańcuchowej. Treść jest oparta na materiałach wizualnych, interaktywnych kartach i filmach, które w przystępny sposób objaśniają kluczowe aspekty i zastosowania DOT, natywnego tokena Polkadot.

Warto przypomnieć, że Revolut udostępnił niedawno w aplikacji usługę stakingu kryptowalut, która umożliwia klientom stakowanie m.in. Polkadot i osiąganie zwrotu do 11,65% w skali roku z przechowywanych na saldach tokenów.