Revolut wychodzi naprzeciw oczekiwaniom użytkowników i udostępnia nową usługę. Narzędzie Vaults ma umożliwić klientom oszczędzanie reszty z codziennych zakupów. Pieniądze mają być odkładane w jednym miejscu, a kwotę można w dowolnej chwili zmienić w aplikacji. Usługa dostępna jest dla wszystkich 25 walut obsługiwanych przez Revolut, a także kryptowalut takich jak Bitcoin, Ethereum i Litecoin. O sprawie informuje serwis Finextra.

Oszczędzaj razem z Revolut

– Oferowanie użytkownikom oszczędności reszty z codziennych zakupów jest jedną z naszych najpopularniejszych aplikacji. W naszej społeczności tysiące osób prosiło o tę funkcję. Wierzymy, że Vaults pozwoli nam pomóc wielu ludziom zacząć oszczędzać i inwestować w swoją przyszłość – mówi Nikolay Storonsky, CEO Revoult.

ZDOBĄDŹ DARMOWĄ KARTĘ REVOLUT

Tydzień temu pisaliśmy, że już niedługo w portfelu aplikacji Revolut ma pojawić się XRP – kryptowaluta od Ripple. Jej wdrożenie powinno zostać ukończone w tym miesiącu. Na ten moment za pomocą Revolut można kupować Bitcoina, Ethereum i Litecoina. Funkcja ta do niedawna była zarezerwowana tylko dla użytkowników premium. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj.

W ciągu ostatnich miesięcy Revolut wprowadził nowe produkty, dzięki którym stara się odróżnić od tradycyjnych banków. Fintech zarejestrował już ponad 1,7 mln klientów w całej Europie i przetworzył 60 mln transakcji o wartości 12 mld dolarów.

Fintek poleca: kliknij I otrzymaj KARTĘ REVOLUT za darmo