Rozwiązania z zakresu otwartej bankowości pozwalają m.in. na agregacje rachunków potwierdzanie dochodów czy też zlecanie przelewów z rachunków posiadanych w innych bankach. Takie usługi są bardzo wygodne z pkt. widzenia klienta. Całkiem niedawno aplikacja ING zyskała możliwość podglądu kont i kart z Credit Agricole. Jak jeszcze ING Bank Śląski stara się pozyskać klientów?

Za polecenie konta znajomemu zarobisz pieniądze

Obecni klienci za polecenie mogą otrzymać nagrodę 100 zł. Wystarczy, że do 7 listopada 2022 r. przystąpią do promocji, przekażą kod promocyjny swoim znajomym i zrobią płatności bezgotówkowe na min. 300 zł (w sumie). Co ważne – aby obecny klient mógł otrzymać nagrodę, nowy klient również musi spełnić swoje warunki. Maksymalnie za polecanie można otrzymać 1000 zł.

ING Bank Śląski chce zachęcić swoich klientów, aby polecali konto bliskim i znajomym. Dotychczasowi klienci mogą otrzymać nagrodę w wysokości 100 zł, a nowi 50 zł. Promocja „Poleć konto znajomemu” ma nagradzać obecnych klientów indywidualnych za aktywne korzystanie z konta i rekomendowanie go znajomym.

Akcja jest skierowana zarówno obecnych klientów banku, którzy mają konto Mobi, Direct, Komfort, Active, Student lub Klasyczne od co najmniej 30 dni, jak i nowych klientów, którzy nie mieli konta osobistego przez ostatnie 12 miesięcy.

Nowy klient otrzyma 50 zł, jeśli do 7 listopada 2022 roku założy konto (Direct, Komfort, Active lub Mobi). Musi jednak do tego wykorzystać kodem polecający i w każdym z dwóch dowolnych miesięcy kalendarzowych do 31 stycznia 2023 r. dokonać płatności bezgotówkowej na co najmniej 300 zł.

Czas trwania promocji

W projekcie można wziąć udział od 1 czerwca do 7 listopada 2022 r. Nagrody mają być wypłacane od listopada 2022 r. do lutego 2023 r. – do 28 dnia miesiąca. Klienci, którzy założą konto Mobi, Direct i Komfort przez internet, mogą otrzymać dodatkowo 200 zł. Promocje ,,Poleć konto znajomemu” oraz ,,Do 200 zł za otwarcie konta Mobi/Direct/Komfort” łączą się.