Print on Demand, czyli druk na żądanie to jedna z najprostszych dróg do rozpoczęcia oraz rozwijania własnego biznesu online oraz zwiększenia przychodów w sklepie internetowym. Jest to model biznesowy, w którym produkty z nadrukami produkowane są dopiero wtedy, kiedy ktoś dokona ich zakupu, a następnie dostarczane bezpośrednio do zamawiającego na zasadzie dropshippingu.

Współpraca Shoper i aplikacji Snapwear

Snapwear oferuje darmową wtyczkę dla e-sklepów działających na Shoper. Dzięki temu połączeniu sklepu z tym dodatkiem możliwe staje się korzystanie z artykułów dostępnych na Snapwear.pl, a także ich personalizacja poprzez aplikowanie własnych wzorów i bezpośrednie włączanie do asortymentu swojego biznesu internetowego z dodaną indywidualnie marżą.

Usługa Print-on-Demand znana jest polskim przedsiębiorcom nie od dziś, jednak do tej pory była dla nich dostępna jedynie za pośrednictwem zagranicznych dostawców. Kooperacja Shoper i Snapwear pozwala wprowadzić ją na polski rynek i wykorzystać w polskim oprogramowaniu dla sklepów internetowych – czytamy w komunikacie prasowym.

Ostatnio pisaliśmy o współpracy Shopera i Ebury, dzięki której e-sprzedawcy zyskają narzędzia do działania w modelu cross-border e-commerce. Rozwiązanie ma pomóc w wyjściu na rynki zagraniczne, a także w zarządzaniu ryzykiem kursowym przy sprzedaży w wielu walutach.