Poza siecią Paris Optique, użytkownicy Mokka mogą skorzystać z płatności odroczonych w ponad 500 sklepach stacjonarnych oraz online w Polsce. Niedawno do grona partnerów fintechu dołączyły salony stacjonarne Kross. Ich klienci mogą odroczyć płatność o 30 dni lub skorzystać z systemów ratalnych – do 19.10.2022 r. dostępna jest promocja „10 rat 0%”.

Płatności odroczone Mokka w salonach Paris Optique

Paris Optique to sieć ponad 40 salonów optycznych w całej Polsce. Jej zakłady optyczne mieszczą się między innymi w Warszawie, Białymstoku, Poznaniu, Lublinie, Toruniu i Gdańsku. Dzięki usługom Mokka, klienci Paris Optique mogą skorzystać z odroczenia płatności za zakupy, z możliwością rozłożenia transakcji na 3, 6 oraz 10 rat.

Zarządzać dokonanymi zakupami można w aplikacji mobilnej Mokka. Poza usługą płatności każdy zalogowany użytkownik ma dostęp do historii zakupów, harmonogramu spłat, powiadomień o ofertach dostępnych tylko dla użytkowników, a także do spłaty swoich zobowiązań.

– Obserwujemy coraz większe zainteresowanie naszymi produktami również ze strony branży optycznej, w której najczęściej stosowane są tradycyjne systemy ratalne oferowane przez banki. Nasze usługi płatności odroczonych pozwalają sprzedawcom znacząco usprawnić proces finansowania zakupu co przekłada się na wyższe zadowolenia klienta– mówi Marek Biernacki, CEO Mokka w Polsce.

Odroczone płatności zyskują coraz większą popularność. Niemal 60% Polaków zna lub korzystała już z tej formy rozliczeń, a 30% chciałoby z niej korzystać. W sklepach online za zakupy z BNPL płaci już niemal 10% Polaków – wynika z badań zrealizowanych przez ARC Rynek i Opinia.