23 października 2018, 10:00:I Love Crypto 2018 - Złote Tarasy, Złota 59,00-120 Warszawa,Polska

SMS połączony z Excelem

sms i excel

Microsoft Excel, najpopularniejszy na świecie arkusz kalkulacyjny, został właśnie zintegrowany z Platformą SerwerSMS.pl. Excel to pomocne narzędzie w dokonywaniu obliczeń, tworzeniu zestawień i baz danych, a od niedawna także w prowadzeniu SMS-owych kampanii.

Funkcjonalność Excela i jego liczne możliwości sprawiają, że jest to najczęściej używane narzędzie, zarówno w firmach i instytucjach z różnych branż, jak i przez użytkowników domowych.

Czytaj także: Zawodówka online – zdradzamy jak to działa

SMS-y w Excelu? Przydatne w kampaniach marketingowych

Dzięki nowej integracji SMS-ów z Microsoft Excel pozwala on teraz także na wysyłkę automatycznych wiadomości na zdefiniowane uprzednio numery telefonów, o tej samej lub różnorodnej treści, z poziomu arkusza. Jest to niezwykle użyteczna integracja, głównie z uwagi na uniwersalność, jaką to narzędzie oferuje. Po wprowadzeniu danych w tabelki arkusza kalkulacyjnego, użytkownik może w prosty sposób poprowadzić swoje SMS-owe kampanie.

SMS-y dzięki systematycznie wprowadzanym integracjom, stale zyskują nowe możliwości komunikacyjne dedykowane prowadzeniu biznesu. Tym samym pozwalają na prowadzenie efektywniejszego marketingu, a także na dotarcie ze swoim komunikatem do większego grona odbiorców.

SerwerSMS.pl wprowadzając systematycznie nowe integracje gotowych modułów do swojego oprogramowania, zwiększa zasięg i skuteczność działań współpracujących z platformą firm oraz instytucji, w tym m.in. ułatwia im kontakt i dotarcie do klienta.