Jakub Jasiński doświadczenie w branży e-commerce zdobył pracując w międzynarodowych firmach. Przed dołączeniem do Allegro, gdzie do tej pory pełnił funkcję dyrektora kategorii moda, odgrywał kluczową rolę w CCC przeprowadzając transformację cyfrową i wdrażając model omnichannel do organizacji. eBilet należy do Grupy Allegro od 2019 roku.

Jakub Jasiński nowym prezesem eBilet

Wcześniej pracował również w Sephora w Polsce oraz we Francji, w Paryżu, gdzie rozwijał strategie e-commerce dla krajów europejskich. Lata 2009-2013 spędził w Tchibo Warszawa zajmując się głównie rozwojem sprzedaży internetowej.
Objęcie stanowiska szefa eBilet przez Jakuba Jasińskiego wiąże się z rozwojem serwisu i chęcią wykorzystania potencjału przepływu użytkowników między Allegro oraz eBilet.pl, co pozwoli przynieść dodatkowe korzyści klientom i organizatorom wydarzeń – czytamy w komunikacie.

– Dla osiągnięcia ambitnych celów eBilet kluczowe będzie zwiększanie dostępności wśród potencjalnych klientów poprzez promocję wydarzeń na Allegro, przedsprzedaże dla klientów Alegro Smart, wykorzystanie doświadczeń w temacie personalizacji oraz optymalizacja ścieżek użytkownika. To pozwoli na wygodniejsze i bezproblemowe zakupy, które zamienią się w późniejsze niezapomniane przeżycie podczas eventu. Jestem szczęśliwy, że mogę być częścią zespołu eBilet i wierzę, że już niebawem zaskoczymy klientów i organizatorów nowymi funkcjonalnościami – mówi Jakub Jasiński, prezes zarządu eBilet.

Jakub objął rolę prezesa eBiet z końcem czerwca tego roku. Dotychczasowa General Managerka, Edyta Sidwa po 5 latach odchodzi z Allegro.