Już od kilku tygodni klienci, zainteresowani nowym kredytem hipotecznym w ING, mają możliwość spotkania z ekspertem poprzez wideo.

Nowości w aplikacji MojeING

Do tej pory umówienie takiego spotkania było możliwe przez specjalistę w miejscu spotkań. Od teraz, klienci mogą zrobić to samodzielnie w aplikacji Moje ING lub poprzez formularz kontaktowy na www.ing.pl.

Klient umawiając się na takie spotkanie ma możliwość wyboru placówki, z pracownikiem której chce porozmawiać. W kolejnym kroku zaznacza dogodny dla siebie termin, wpisuje dane kontaktowe i to wszystko. Połączenie nie wymaga instalowania dodatkowego oprogramowania ani logowania do bankowości.

Podczas umawiana się na spotkanie wideo warto od razu zwrócić uwagę na lokalizację placówki – wszystkie formalności można załatwić zdalnie, natomiast podpisanie umowy odbywa się w miejscu spotkań. Sama rozmowa nie rożni się od tej przeprowadzonej w tradycyjny sposób. Można także zobaczyć (dzięki możliwości współdzielenia ekranu) przygotowaną ofertę i inne materiały oraz złożyć wniosek kredytowy.