– Jestem podekscytowany nowym wyzwaniem. UNIQA to idealne miejsce dla mnie. W pełni identyfikuję się ze strategią zorientowaną na jakość obsługi klienta. Obecny potencjał firmy daje możliwość konkurowania w tym względzie z największymi ubezpieczycielami – mówi Tomasz Tarkowski.

UNIQA pozyskuje nowego dyrektora

Tomasz Tarkowski od jutra dołączy do zespołu UNIQA. Ekspert obejmuje stanowisko dyrektora zarządzającego Pionu Odszkodowań i Świadczeń. Tomasz Tarkowski ma 25-letnie doświadczenie na rynku ubezpieczeniowym i od początku swojej kariery zawodowej zajmuje się likwidacją szkód.

Przez większość życia zawodowego był związany z Grupą PZU. W latach 2007-2011 jako członek zarządu PZU Ukraina nadzorował obszar usuwania szkód, zarządzania produktami i oceny ryzyka. Następnie wszedł do zarządu PZU oraz PZU Życie i zarządzał pionem likwidacji szkód i świadczeń. Był też prezesem LINK 4.

W ostatnich czterech latach Tomasz Tarkowski zarządzał spółką ControlExpert Polska, która dostarcza usługi i technologie dla likwidacji szkód oraz pracował dla Ergo Hestii. Tomasz Tarkowski ukończył Politechnikę Warszawską oraz Advanced Management Program w IESE Business School.

— Cieszę się, że tak doświadczony menedżer staje się częścią naszego zespołu. Naszą ambicją jest być 5-gwiazdkowym ubezpieczycielem pod względem obsługi klienta. Wierzę, że wraz z Tomkiem osiągniemy nasz cel w obszarze likwidacji szkód – mówi Daniela Sotirovic, członek zarządu ds. wsparcia klienta i IT, UNIQA.