Uber jest dostępną na całym świecie aplikacją mobilną służącą do organizowania przewozów osobowych. Platforma umożliwia zamawianie transportu, z góry ustaloną trasą oraz za cenę znaną jeszcze przed zamówieniem. Uber po raz pierwszy wystartował w 2014 roku w Warszawie, a sama usługa cieszy się dużą popularnością. Aplikacja działa  także w Krakowie, Trójmieście, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi, Lublinie, Szczecinie i na Śląsku.

Pierwsze przejazdy w Bydgoszczy z rabatem

Ze względu na silne tradycje sportowe, z których znana jest Bydgoszcz, Uber przygotował dedykowane kody promocyjne z nazwami lokalnych klubów, aby każdy kibic niezależnie od tego, z jaką dyscypliną i herbem się utożsamia, mógł założyć konto w aplikacji Uber i skorzystać z promocji.

Oprócz promocji na start w postaci 50% ceny pierwszych trzech przejazdów, będzie można także skorzystać z osobnej – weekendowej promocji. Wpisując kod WEEKENDBYDGOSZCZ nowi użytkownicy w Bydgoszczy mogą oszczędzić aż 60zł. (max. 20 zł na każdy z 3 objętych promocją przejazdów).

Uber zachęca mieszkańców Bydgoszczy nie tylko do zamawiania przejazdów, ale także do rywalizacji. Kod, który w czasie trwania promocji zostanie wykorzystany najwięcej razy, wyznaczy termin kolejnych promocji dla mieszkańców – dzień najbliższych rozgrywek. To całkiem sprytny zabieg biorąc pod uwagę, że wszelkie ulubione przekąski kibica dowiezie także bydgoski UberEats.

Lista kodów

Budowlany Klub Sportowy Bydgoszcz: BKS3x50

Chemik Bydgoszcz: Chemik3x50

Gwiazda Bydgoszcz: Gwiazda3x50

KKP Bydgoszcz: KKP3x50

Polonia Bydgoszcz: Polonia3x50

Zawisza Bydgoszcz: Zawisza3x50

Astoria Bydgoszcz: Astoria3x50

Alfa Bydgoszcz: Alfa3x50

AZS UKW Bydgoszcz: AZSUKW3x50

KS Basket 25 Bydgoszcz: Basket3x50

Visła Bydgoszcz: Visla3x50

Bydgoski Klub Wioślarek: BKW3x50

Bydgoskie Towarzystwo Wioślarskie: BTW3x50

Bydgostia Bydgoszcz: Bydgostia3x50

KS Pałac Bydgoszcz: Palac3x50

UKS Kopernik: UKS3x50

Lubię sport, ale kocham Bydgoszcz: KochamBydgoszcz3x50

Jak wykorzystać kod?

Po pierwsze musimy pobrać aplikację Uber z AppStore lub Google Play. Bez tego nie ma promocji oraz przejazdów Uberem. Następnie otwieramy zakładkę Portfel i następnie na samym dole po kliknięciu “Dodaj kod promocyjny” wpisujemy jeden z podanych kodów.

Kody promocyjne pozwalają na zniżkę 50 proc. na 3 przejazdy do maksymalnej kwoty 10 złotych. Promocja będzie aktywna w dniach 15-22.02.2022.