Uber to znana mobilna aplikacja służącą do organizowania przewozów osobowych. Platforma umożliwia zamawianie transportu, z góry ustaloną trasą oraz za cenę znaną jeszcze przed zamówieniem. Uber po raz pierwszy wystartował w 2014 roku w Warszawie, a same usługi cieszą się dużą popularnością. Aplikacja działa także w dziewięciu innych miastach Polski, do których właśnie dołącza Rzeszów.

Uber przygotował promocje dla nowych klientów

Dzięki niej chce dotrzeć do środowiska kibiców i pasjonatów sportu, udostępniając dedykowane kody promocyjne z nazwami lokalnych klubów. Uber próbuje zachęcić każdego fana, niezależnie od dyscypliny czy herbu z którym się utożsamia, by założył konto w aplikacji.

Kody promocyjne pozwalają na zniżkę 50 proc. na 3 przejazdy do maksymalnej kwoty 10 złotych. Promocja będzie aktywna w dniach 15-22.02.2022 (Bydgoszcz) oraz 22.02-01.03.2022 (Rzeszów).

Dla tych, którzy przekładają miłość do miasta ponad pasją do sportu, firma przygotowała także dodatkowy kod KochamRzeszow3x50. Umożliwia on skorzystanie z 50 proc. promocji na trzy przejazdy. Z oferty specjalnych zniżek mogli skorzystać również mieszkańcy Bydgoszczy tydzień wcześniej.

Oprócz promocji na start będzie można także skorzystać z osobnej – weekendowej promocji. Wpisując kod WEEKENDRZESZOW nowi użytkownicy mogą oszczędzić aż 60 zł – 20 zł na każdy z 3 objętych promocją przejazdów.

Aby wykorzystać kod promocyjny, należy pobrać aplikację na swój telefon, następnie uruchomić ją, otworzyć zakładkę „Portfel” i na samym dole po kliknięciu „Dodaj kod promocyjny” wpisać jeden z dostępnych kodów.

Bezpieczeństwo przejazdów

Kursy oferowane za pośrednictwem Uber są realizowane przez licencjonowanych partnerów, którzy muszą spełnić szereg wymagań, aby dołączyć do platformy. Dodatkowo dzięki danym z systemu GPS każdy przejazd za pośrednictwem platformy Uber jest monitorowany przez funkcję Ride Check.

Podczas nieoczekiwanego postoju aplikacja kontaktuje się z pasażerem, by upewnić się, że przerwa w podróży jest planowana. W przypadku niespodziewanej sytuacji aplikacja kieruje użytkowników do specjalnego menu i umożliwia szybki kontakt ze służbami ratunkowymi lub Działem Wsparcia.