Klienci banku nie musieli wymieniać kart płatniczych, czy też zmieniać swoich kodów PIN. Fiserv oprócz podstawowych usług wydawnictwa i zarządzania kartami, autoryzacji i rozliczania transakcji zapewni monitoring transakcji online oraz zadba o bezpieczeństwo zakupów w Internecie dzięki silnemu uwierzytelnianiu transakcji z wykorzystaniem usługi 3-D Secure – czytamy w komunikacie.

Fiserv będzie obsługiwał karty Volkswagen Banku

Volkswagen Bank, który dostarcza produkty bankowe w ramach Volkswagen Financial Services, specjalizuje się w działalności kredytowej i depozytowej. Bank oferuje m.in. konta firmowe, lokaty, karty bankowe, kredyty gotówkowe, w tym także linię produktów bankowych dla klasycznej motoryzacji.

Ostatnio pisaliśmy o nowościach w aplikacji InMobi, która powstała dzięki współpracy Volkswagen Financial Services i Yanosika. Pojawiło się w niej ubezpieczenie telematyczne dla samochodów wszystkich marek. eżdżąc aktywnie z aplikacją InMobi, można zyskać do 20% zniżki na ubezpieczenie (łączy się z innymi zniżkami, np. za bezszkodową jazdę). Oferta dotyczy ubezpieczeń komunikacyjnych OC, AC, Assistance i NNW dla wszystkich marek samochodów.

Volkswagen Bank uruchomił także promocję konta firmowego z kartą Visa. Na przedsiębiorców czeka m.in. 0 zł opłaty za korzystanie z karty, darmowe otwarcie konta czy szeroki zakres ubezpieczenia. Przedsiębiorcy, którzy do września zamówią pierwszą kartę Visa Business, mogą skorzystać z 6 miesięcy bezpłatnej obsługi, liczonej od dnia wydania.