Dotychczas klienci Volkswagen Banku mieli do wyboru karty z grafikami przedstawiającymi klasyczne pojazdy jak Volkswagen Beetle. Od sierpnia do grona aut prezentowanych na plastikach Visa dołączył elektryczny model Porsche.

Volkswagen Bank wydaje karty z grafiką Porsche Taycan

O kartę z wizerunkiem Porsche Taycan mogą ubiegać się użytkownicy konta Volkswagen Bank w pakiecie złotym z kartą Visa Gold. Mogą ją otrzymać także posiadacze firmowego Plus Konta Biznes. Nowi klienci biznesowi pozyskają kartę z grafiką elektrycznego Porsche za 0 zł. Jeżeli klient ma już  kartę debetową i pragnie ją wymienić, to koszt takiej operacji wyniesie 15 zł.

Bank deklaruje, że karta Visa Gold w pakiecie złotym jest wydawana i obsługiwana bezwarunkowo za 0 zł. Natomiast sam pakiet jest objęty miesięczną opłatą w wysokości 9 złotych. Zapewnia on klientom indywidualnym takie benefity jak m.in. przewalutowanie wszystkich transakcji zagranicznych, bezpłatne wypłaty z bankomatów w kraju oraz Europie, a także szeroki zakres ubezpieczenia.

Karty debetowe Visa Business oraz Visa Gold standardowo pozwalają na dokonywanie płatności zbliżeniowych, zakupy w Internecie z 3D Secure oraz Click to Pay, wypłaty gotówki w bankomatach oraz w POS w ramach Visa Cash Back.