Kolejne kroki to wybranie hasła „Ubezpiecz się”, dalej „Pakiety assistance” i „Kup Ubezpieczenie” przy odpowiednim pakiecie. Podczas zakupu, klient na kolejnych ekranach zobaczy wszystkie niezbędne informacje, czyli:

  • co obejmuje ubezpieczenie,
  • wysokość składki miesięcznej,
  • formę opłaty,
  • kraj, na terenie którego obowiązuje ubezpieczenie.

Ubezpieczenie online w aplikacji Credit Agricole

W zakładce dokumenty klient znajdzie również „Ogólne warunki ubezpieczenia”, tabelę składek, informacje o produkcie oraz o banku, wyrazi zgody regulacyjne i opcjonalne marketingowe, wybierze rachunek, z którego bank będzie pobierać składki, zobaczy podsumowanie oferty. Na końcu wystarczy, że kliknie „Kup Ubezpieczenie”, wpisze PIN i gotowe – czytamy w komunikacie Credit Agricole.

Pomoc dla Ciebie to ubezpieczenie, które ma zapewnić pomoc w nieprzewidzianych sytuacjach. Klienci mają do wyboru dwa warianty ubezpieczenia. Wariant podstawowy – Pomoc dla Ciebie oraz rozszerzony – Pomoc dla Ciebie Plus. Zamiast wyrzucać zepsuty sprzęt klienci mogą zdecydować się na naprawę.

Z ubezpieczaniem Pomoc dla Ciebie klienci mają zyskać dostęp do pomocy fachowców: elektryka, hydraulika, ślusarza, dekarza, szklarza, technika urządzeń grzewczych oraz serwisanta urządzeń AGD i RTV. Koszty usług fachowców, którzy przyjeżdżają do klienta, pokrywa ubezpieczyciel. Klient płaci jedynie za potrzebne części lub akcesoria. Aktualnie osoby, które otwierają konto w Credit Agricole, mogą skorzystać z ubezpieczenia Pomoc dla Ciebie za 0 zł przez pierwszych 6 miesięcy.