Standardem przy rezerwacjach hoteli i noclegów w Revolut Stays jest natychmiastowy cashback (moneyback) i usługa Homes nie jest wyjątkiem. Klienci, opłacając wynajem domu, mogą liczyć na zwrot do 4% kwoty zapłaty (najwyższy cashback wypłacany jest w planie Metal) – czytamy w komunikacie.

Fintech Revolut wchodzi w wynajem domów

Revolut policzył niedawno, że przelał klientom już łącznie ok. 10 mln zł cashbacku z tytułu rezerwacji przez funkcję Stays, w tym ok. 400 tys. zł klientom z Polski. Biorąc pod uwagę średni wydatek na pobyt, kwota cashbacku wynosiła ok. 43 £ (227 zł). Teraz, fintech zacznie wypłacać cashback przy okazji rezerwacji domów.

Funkcja Stays oferuje zarówno ceny bez opłaty rezerwacyjnej, jak i możliwość odroczenia płatności i uregulowania jej w obiekcie (BNPL). Turystom w trasie przydają się też atrakcyjne kursy walut, karty kredytowe z cashbackiem, ubezpieczenia podróżne (w planach Premium i Metal), automatyczne dzielenie rachunków i sejfy grupowe, dla podróżujących w grupie.

Jak wynająć dom w aplikacji Revolut? Klienci, po wejściu do platformy Stays – przez ekran główny lub sekcję Centrum (Hub), wybierają termin i lokalizację. Następnie, mogą zapoznać się z dostępnymi ofertami domów na wynajem przez wyszukiwarkę Homes. Opcje filtrów obejmują m.in. domy przyjazne zwierzętom, lub posiadające stanowisko do pracy zdalnej. Po dokonaniu wyboru, rezerwacja i płatność to przysłowiowe 1 kliknięcie.