Azia Restaurants to kolejne miejsce w Polsce i pierwsza restauracja w Warszawie, w której za zamówienie będzie można zapłacić spojrzeniem. AZIA Concept to jedyna restauracja, gdzie na powierzchni ok. 1200 metrów kw., spotykają się smaki i aromaty kuchni Dalekiego Wschodu. Żeby skorzystać z płatności spojrzeniem od PayEye wystarczy pobrać dedykowaną, darmową aplikację, założyć konto, zrobić selfie i podpiąć swoją kartę płatniczą.

Rozwiązanie PayEye w warszawskiej Azia Restaurants

– Takie miejsca jak Azia Resturants są dla nas szczególnie ważne, bo to właśnie z takimi partnerami już wkrótce pokazywać będziemy światu naszą technologię opartą na naszym najnowszym multifunkcyjnym urządzeniu eyePOS 3, na którym realizować będzie można nie tylko transakcje biometryczne, ale również te standardowe kartowe czy zbliżeniowe – dodaje Daniel Jarząb, prezes zarządu PayEye.

Obecnie PayEye bardzo mocno stawia na ekspansję. Technologia pojawiła się już wcześniej w Warszawie m.in. w wybranych salonach Komputronik oraz w Muzeum Pieniądza NBP, w którym można nie tylko przetestować płatności spojrzeniem, ale też zobaczyć pierwsze historyczne już dziś biometryczne terminale płatnicze PayEye.

PayEye to technologia pozwalająca na nowoczesne płatności biometryczne. Wraz z nową aplikacją oraz udoskonalonym terminalem eyePOS 2.0, umożliwia realizację transakcji płatniczych z wykorzystaniem fuzji biometrii oka i twarzy. Dzięki temu idąc na zakupy nie ma potrzeby wyjmowania gotówki, telefonu lub portfela – płatność zrealizujemy jednym spojrzeniem. Wystarczy pobrać aplikację PayEye, dzięki której jej użytkownicy mogą zatwierdzać płatności w sklepach stacjonarnych i jeszcze w tym kwartale również w sklepach e-commerce.

PayEye w dalszym ciągu pracuje nad rozwojem terminali eyePOS trzeciej generacji, które już niebawem będą obsługiwać płatności biometryczne, zbliżeniowe i tradycyjne. Równocześnie firma otworzyła biuro w Dubaju i właśnie zarejestrowała spółkę w USA, gdzie rozwiązanie miało spotkać się z ogromnym zainteresowaniem.