Walutomat działa od 2009 r., w tym czasie osiągnął liczbę 450 tys. użytkowników. Serwis oprócz wymiany walut online, udostępnia także wygodne metody wpłat, przelewy zagraniczne do 50 krajów, jak również natychmiastowe przelewy w euro SEPA i SEPA Instant oraz Open API dla biznesu.

Walutomat rozszerza ofertę o cztery nowe waluty

Serwis zapowiedział, że już od 1 grudnia klienci będą mogli wymienić, oprócz EUR, USD, GBP i CHF, także korony: norweską (NOK), duńską (DKK), szwedzką (SEK) i czeską (CZK).

– Widzimy zapotrzebowanie klientów na te waluty, dlatego wychodzimy im naprzeciw. Warto jednak przy okazji wspomnieć, że partnerzy, zintegrowani z nami przez Otwarte API, już teraz mają możliwość wymiany nawet 20 walut i chętnie z tej możliwości korzystają – mówi Maciej Przygórzewski, kierownik Działu Operacyjnego Currency One, operatora serwisu Walutomat.

Walutomat z okazji 12 urodzin zapowiada wprowadzenie kolejnych nowości produktowych. Ponadto organizuje konkurs dla klientów, w ramach którego do zdobycia jest 100 nagród w postaci 100 koron norweskich. Zwycięzcy będą mogli je wykorzystać w Portfelu Walutomatu. Trwa również promocja urodzinowa skierowana do osób, które nie mają jeszcze konta w serwisie.