Partner serwisuVisa dla biznesu
Oficjalny partner kategoriiVisa dla biznesu

Kantory internetowe


Kantory internetowe - platformy umożliwiające wymianę walut online w wygodny dla klienta sposób i po korzystnych kursach. Do dynamicznego rozwoju kantorów internetowych przyczyniła się ustawa antyspreadowa, która umożliwiła spłatę kredytów walutą pozyskaną poza bankiem, który udzielił kredytu. Do najpopularniejszych kantorów internetowych online należą m.in. Cinkciarz i Walutomat. A jakie są najlepsze kantory internetowe?   Muszą one spełniać trzy warunki - oferować wysoki poziom bezpieczeństwa, korzystne kursy oraz szybkość i prostotę realizacji transakcji.
Cinkciarz.pl umożliwia wypłatę pożyczki wielowalutowej na kartę
28 czerwca 2022, 10:54

Cinkciarz.pl stawia na cross-selling oraz UX wprowadzając wypłatę pożyczki na kartę wielowalutową. Jeżeli klient zdecyduje się na drugą opcję, może z tej okazji zamówić także wirtualną wersję karty fintechu.

Rośnie zainteresowanie wymianą walut. Rubel w zawieszeniu
7 marca 2022, 11:00

W samym Walutomacie w ciągu ostatnich dni wymieniono ponad 1 mld złotych. Klienci przeważnie kupują główne waluty światowe jak euro i dolar.

Raport Currency One: kolejny dobry rok dla kantorów internetowych
2 lutego 2022, 15:08

Wartość rynku kantorów internetowych w Polsce może oscylować nawet w okolicach 60 mld PLN rocznie.

Walutomat świętuje 12 urodziny i rozszerza ofertę o kolejne waluty
25 listopada 2021, 11:14

Klienci serwisu od 1 grudnia będą mogli wymieniać także korony: norweską (NOK), duńską (DKK), szwedzką (SEK) i czeską (CZK).

InternetowyKantor.pl ma nową ulepszoną aplikację mobilną
12 marca 2021, 09:52

Jak zapowiedzieli, tak zrobili. InternetowyKantor.pl udostępnił nową aplikację mobilną. Użytkownicy odnajdą w niej wszystkie funkcje, bez ograniczeń, które do tej pory dostępne były wyłącznie w wersji desktopowej.