Partner serwisuVisa dla biznesu
Oficjalny partner kategoriiVisa dla biznesu

Kantory internetowe


Kantory internetowe - platformy umożliwiające wymianę walut online w wygodny dla klienta sposób i po korzystnych kursach. Do dynamicznego rozwoju kantorów internetowych przyczyniła się ustawa antyspreadowa, która umożliwiła spłatę kredytów walutą pozyskaną poza bankiem, który udzielił kredytu. Do najpopularniejszych kantorów internetowych online należą m.in. Cinkciarz i Walutomat. A jakie są najlepsze kantory internetowe?   Muszą one spełniać trzy warunki - oferować wysoki poziom bezpieczeństwa, korzystne kursy oraz szybkość i prostotę realizacji transakcji.
Walutomat świętuje 12 urodziny i rozszerza ofertę o kolejne waluty
25 listopada 2021, 11:14

Klienci serwisu od 1 grudnia będą mogli wymieniać także korony: norweską (NOK), duńską (DKK), szwedzką (SEK) i czeską (CZK).

Co mogą ugrać frankowicze?
3 marca 2021, 14:22

Tym razem zamieszanie spowodowane jest przez Komisję Nadzoru Finansowego, ale nie brakuje innych aktorów w tej historii. Co chcą osiągnąć frankowicze, a co banki?

Walutomat uruchamia przelewy ekspresowe SEPA Instant
9 grudnia 2020, 15:53

Currency One, operator Walutomatu, jako pierwsza polska instytucja płatnicza przystąpiła do systemu SEPA Instant.

Jak oszczędzają klienci kantorów?
30 października 2020, 14:39

Dzień Oszczędzania, przypadający 31 października, w tym roku ma szczególne znaczenie. Pandemia koronawirusa dotknęła ekonomicznie wielu ludzi, a oszczędzanie stało się koniecznością.

W PKO BP za dolary zapłacisz BLIKIEM
11 maja 2020, 13:37

Z kantoru PKO BP korzysta już pół miliona użytkowników. 75% transakcji realizowanych jest mobilnie. Bank wdrożył nową metodę płatności za waluty – od teraz można za nie zapłacić BLIKIEM.