Partner serwisuVisa dla biznesu
Oficjalny partner kategoriiVisa dla biznesu

Kantory internetowe


Kantory internetowe - platformy umożliwiające wymianę walut online w wygodny dla klienta sposób i po korzystnych kursach. Do dynamicznego rozwoju kantorów internetowych przyczyniła się ustawa antyspreadowa, która umożliwiła spłatę kredytów walutą pozyskaną poza bankiem, który udzielił kredytu. Do najpopularniejszych kantorów internetowych online należą m.in. Cinkciarz i Walutomat. A jakie są najlepsze kantory internetowe?   Muszą one spełniać trzy warunki - oferować wysoki poziom bezpieczeństwa, korzystne kursy oraz szybkość i prostotę realizacji transakcji.
11 urodziny InternetowyKantor.pl i nagroda dla Walutomatu
April 22, 2021, 1:50 PM

Serwis wymiany walut InternetowyKantor.pl świętuje 11 lat. Z okazji tej rocznicy przygotowano dla klientów konkurs „Czy masz zielone pojęcie...”, a także akcję sprzedażową. 

InternetowyKantor.pl ma nową ulepszoną aplikację mobilną
March 12, 2021, 9:52 AM

Jak zapowiedzieli, tak zrobili. InternetowyKantor.pl udostępnił nową aplikację mobilną. Użytkownicy odnajdą w niej wszystkie funkcje, bez ograniczeń, które do tej pory dostępne były wyłącznie w wersji desktopowej.

Co mogą ugrać frankowicze?
March 3, 2021, 2:22 PM

Tym razem zamieszanie spowodowane jest przez Komisję Nadzoru Finansowego, ale nie brakuje innych aktorów w tej historii. Co chcą osiągnąć frankowicze, a co banki?

Kantory internetowe odporne na kryzys. Zwiększyły obroty w 2020 roku
January 29, 2021, 7:50 AM

Currency One, spółka, która prowadzi jedne z największych serwisów wymiany walut Walutomat i InternetowyKantor.pl, podsumowała miniony rok. 

Walutomat uruchamia przelewy ekspresowe SEPA Instant
December 9, 2020, 3:53 PM

Currency One, operator Walutomatu, jako pierwsza polska instytucja płatnicza przystąpiła do systemu SEPA Instant.