Kongres Antyfraudowy jest skierowany do sektora bankowego, sektora leasingowego, ubezpieczeniowego, SKOK-ów, telekomów oraz przedstawicieli pozabankowego sektora pożyczkowego.

XIII Kongres Antyfraudowy już 26 października w Warszawie

Problem wyłudzeń jest szczególnie ważny dla podmiotów rynku finansowego, które na zjawisko fraudów narażone są w codziennej działalności. Stale rosnące zagrożenia nadużyciami ze strony klientów, pracowników i podmiotów zewnętrznych, utwierdziły organizatorów kongresu w przekonaniu o potrzebie ciągłego poszukiwania rozwiązań przeciwdziałania temu zjawisku przez instytucje finansowe.

Kongres Antyfraudowy jest ukierunkowany na praktykę, poczynając od identyfikacji wyłudzeń a na skutecznych narzędziach walki z fraudami kończąc. Ambicją organizatorów jest stworzenie forum wymiany poglądów i doświadczeń dla wszystkich uczestników rynku finansowego.

Zdaniem organizatorów, nawet najskuteczniejsze i wyrafinowane technologicznie narzędzia nie są w stanie zastąpić bezpośredniej wymiany doświadczeń i nawiązania kontaktów tych, którzy odpowiadają za skuteczność programów walki z wyłudzeniami.

Pełen program kongresu oraz możliwość rejestracji dostępne są pod tym linkiem.