Od dzisiaj, czyli od 1 marca płatności w ramach usługi „Zapłać za 30 dni” od Klarny są dostępne dla kibiców Legii na stronie: bilety.legia.com. Oznacza to, że fani mogą zapłacić za bilety w ciągu 30 dni bez dodatkowych kosztów.

Klarna i Legia Warszawa pogłębiają współpracę

Legia Warszawa dołączyła do partnerów Klarny pod koniec listopada 2022 roku. Klub udostępnił wtedy kibicom możliwość odroczenia płatności za zakupy w sklepie Legia FanStore. Teraz, przy okazji wznowienia rozgrywek ligowych, usługa „Zapłać za 30 dni” od Klarny została rozszerzona także o stronę z biletami, dzięki czemu fani „Wojskowych” mogą od teraz zapłacić za bilety bez dodatkowych kosztów.

– Kibice Legii Warszawa mieli okazję w trakcie ostatnich miesięcy przekonać się, że korzystanie z usług Klarny jest łatwe i przyjemne. Od teraz będziemy umożliwiać im już nie tylko odroczenie płatności za zakup produktów w sklepie Legia FanStore, ale także biletów na ligowe zmagania. Wspólnie z klubem, chcemy sprawić, by doświadczenia z oglądania meczu na żywo, stały się  bardziej dostępne dla większej grupy osób – mówi Łukasz Dwulit, country manager Klarny w Polsce.

Oprócz wprowadzenia elastycznych metod płatności za bilety w sklepie internetowym Legii Warszawa (http://bilety.legia.com), Klarna będzie także partnerem dni meczowych klubu. W ramach współpracy marka będzie eksponowana m. in. na bandach LED na stadionie przy ul. Łazienkowskiej 3.