Partner serwisuVisa dla biznesu

Klarna


Klarna to szwedzka spółka fintech założona w 2005 roku. Firma specjalizuje się w sektorze Buy Now, Pay Later, czyli w płatności odroczonej jako metody zapłaty w e-commerce. Klarna działa na 17 rynkach i jest dostępna u 200 tys. sprzedawców.
Klarna otwiera kolejne biuro w Wielkiej Brytanii. Fintech podwoi liczbę pracowników
May 5, 2021, 1:25 PM

Klarna otwiera nową główną siedzibę w Londynie i powiększa swoje biuro w Manchesterze. Tym samym firma przygotowuje się do podwojenia liczby pracowników w UK.

Klarna rozszerzyła usługi open bankingu na 8 kolejnych europejskich rynkach
March 22, 2021, 4:24 PM

Na początku marca Klarna powiadomiła o rozszerzeniu usług z zakresu otwartej bankowości na kolejnych 8 państw europejskich - Portugalię, Danię, Luksemburg, Irlandię, Chorwację, Estonię, Litwę i Łotwę.

Klarna pozyskała 1 mld USD i wyceniana jest na ... 31 mld USD
March 1, 2021, 3:38 PM

Klarna powiadomiła dzisiaj o bardzo udanej rundzie inwestycyjnej podczas, której zabezpieczyła 1 mld USD. Aktualna wycena Klarny to 31 mld USD - to oznacza, że jest to najcenniejszy europejski fintech nienotowany na giełdzie.

Klarna nawiązuje współpracę z brokerem krypto walut Safello
February 18, 2021, 8:36 PM

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych fintechów - szwedzka Klarna, nawiązała partnerstwo z Safello - szwedzkim brokerem kryptowalut.

Klarna nawiązuje strategiczną współpracę z Ingenico
February 12, 2021, 3:18 PM

Dzisiaj Klarna i Ingenico (część grupy Wordline) ogłosiły nawiązanie strategicznej współpracy celem udostępnienia rozwiązań płatniczych szerszej grupie europejskich sprzedawców.