Wealthon Poscash e-commerce to finansowanie pod obrót z e-sklepu. Co je wyróżnia? Zdolność kredytowa obliczana jest na podstawie obrotów w sklepie internetowym, a spłata zobowiązania nie wymaga zaangażowania ze strony pożyczkobiorcy.

Pożyczka dla e-commerce dzięki Wealthon i IdoSell

Spłata następuje raz w tygodniu. Kwoty mają być niskie, w porównaniu do tradycyjnych rat kredytu bankowego, które obciążają budżet raz w miesiącu. Wealthon ustawia zlecenie stałe, a klient nie musi pamiętać o przelewie. Spłata jest bezobsługowa.

Wysokość finansowania nie zależy od branży. Wealthon nie wymaga również żadnych zaświadczeń lub bilansów. Wniosek online zamyka się w 3 krokach. Po zaakceptowaniu przez klienta propozycji, kwota jest przelewana na konto nawet tego samego dnia, w którym składał wniosek – czytamy w komunikacie.

Z e-commerce korzysta nawet 70% internautów, a rynek z roku na rok umacnia swoją pozycję. Mimo to, już w 2023 r. tempo jego wzrostu zaczęło wyhamowywać. Częściowo jest to efektem odniesienia do wysokiej bazy z roku wcześniejszego. Niebagatelne znaczenie ma też ograniczenie przez konsumentów wydatków, które jest podyktowane m.in. wysoką inflacją. Do tego dochodzi jeszcze ekspansja chińskich platform sprzedażowych. Według najnowszych danych GUS w marcu r./r. sprzedaż detaliczna przez internet w cenach bieżących spadła o 1,8%, a jej udział spadł z 8,6 do 8%.