Jak to działa? Redakcja wskazała pięć tegorocznych wdrożeń, o których najchętniej czytaliście na łamach Fintek.pl od początku bieżącego roku. W poniższym formularzu możecie oddawać głosy na firmę, która Waszym zdaniem powinna zdobyć nagrodę czytelników. Na Wasze głosy czekamy do 20 października.

W TOP5 znajdują się (kolejność alfabetyczna):

  • Amazon – za nowy program zniżek Amazon Super,
  • Bank Millennium – za ofertę przewalutowań transakcji zagranicznych,
  • mBank – za rozszerzenie wykorzystania mojeID o usługi administracji publicznych,
  • PKO BP – za zastrzeżenie nazwy i logo PLCoin. Wzbudziło to domysły, że bank pracuje nad wydaniem własnego tokena,
  • Revolut – za wprowadzenie nowych ubezpieczeń turystycznych.

Co czeka na Was podczas Fintech Summit Poland 2022?

W trakcie części konferencyjnej będzie można wysłuchać prelekcji takich firm jak Autenti, Adyen, eService, Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych, czy Irmatiq. W trakcie wydarzenia odbędą się panele dyskusyjne, w trakcie których omówione zostaną takie zagadnienia jak inwestycje w sektor FinTech w czasach kryzysu, nowe regulacje dla branży, czy metaverse, kryptowaluty i nowe pieniądze.

Pełna agenda Fintech Summit Poland 2022 dostępna jest tutaj.

Bilety można nabyć pod tym linkiem.

Fintech Brunch #7, Fintech Brunch Talks oraz Fintech Awards Gala pozwolą na poznanie zagadnień związanych z sektorem FinTech, wysłuchanie ciekawych paneli dyskusyjnych oraz nawiązanie licznych kontaktów biznesowych. Dzięki partnerstwu firmy Wealthon, Fintech Summit Poland 2022 po raz kolejny może być organizowany w niezwykle kultowym i klimatycznym miejscu, jakim jest Kinoteka znajdująca się w Pałacu Kultury.