Startup Lite e-Commerce został powołany w ramach Żabki Future. Dotąd zajmował się rozwojem usług z rynku q-commerce. W aplikacji Jush oferuje zakupy produktów dostępnych w sklepach Żabka z dostawą w maksymalnie 15 minut.

Rusza Delio – dostawy zakupów tego samego dnia

Platforma Delio ma wyróżniać się przede wszystkim szerszym asortymentem niż ten dostępny w ramach ekspresowych dostaw. W komunikacie czytamy, że jej oferta będzie przypominać bardziej klasyczny supermarket. Klienci do wyboru będą mieć produkty popularnych marek, jak i lokalnych dostawców, takie jak m.in. warzywa i owoce, pieczywo, mięso oraz ryby.

Zamówienia w Delio mają być dostarczane codziennie od 7:00 do 23:00, czyli także w niedziele niehandlowe. Kurierzy będą przemieszczać się na skuterach. Klient będzie mógł wybrać preferowany termin dostarczenia zakupów. Produkty mają być dostarczane w ciągu jednego dnia, już nawet w godzinę od złożenia zamówienia.

Obecnie nowa usługa jest w fazie testów w formule „friends and family”. Na początek zostanie ona udostępniona mieszkańcom Warszawy, m.in. w takich dzielnicach jak Ursynów, Mokotów, Wilanów, Śródmieście, Ochota, Wola oraz Praga Południe. Jak zapewniają twórcy Delio, docelowo ma ona działać w każdej części stolicy.