Dzięki Traficar Spot klienci nie muszą już szukać dostępnych samochodów – mają gwarancję, że auto będzie na nich czekać dokładnie wtedy, gdy tego potrzebują – czytamy w komunikacie.

Jak działa Traficar Spot?

Od 17 czerwca usługa Traficar Spot dostępna jest w ramach testów beta w aplikacji mobilnej Traficar, której łączna liczba pobrań przekroczyła już milion. Aby zamówić podstawienie współdzielonego auta wystarczy przejść do zakładki “Traficar Spot”, wskazać jeden z wyświetlonych Spotów w danym mieście, a także pojazd, dzień oraz godzinę podstawienia.

Koszt tej usługi wynosi 9,99 zł. Klienci, dokonując zamówienia, mogą wybrać preferowaną klasę samochodu – od kompaktowej osobówki przez przestronnego SUV-a, aż po mały samochód dostawczy. Mogą również wybrać preferowaną ofertę wynajmu.

Nowe rozwiązanie polskiego lidera carsharingu to szczególnie wygodna opcja dla podróżujących. Spoty powstaną w bliskiej odległości od popularnych lotnisk w całej Polsce, a firma planuje rozwijać tę usługę również w innych miejscach w kraju. Podstawienie pojazdu w ramach Traficar Spot będzie możliwe w następujących lokalizacjach:

  • Lotnisko im. Lecha Wałęsy, MC Parking, ul. Spadochroniarzy 14, 80-298 Gdańsk
  • Lotnisko Chopina, parking P2, poziom 3, Warszawa
  • Lotnisko Modlin, Orange Parking, Generała Wiktora Thommée 1a, 05-102 Nowy Dwór Mazowiecki
  • Lotnisko Balice, Orange Parking, ul. Olszanicka 174, Kraków
  • Lotnisko Katowice Pyrzowice, ul. Wolności 90, 42-625 Ożarowice
  • Lotnisko Wrocław, parking w odległości 2,3 km od terminala, ul. Skarżyńskiego 36, Wrocław