Podczas wydarzenia zostaną zaprezentowane gotowe rozwiązania IT. Swoimi doświadczeniami podzielą się także przedstawiciele administracji, którzy z tym tematem już się zmierzyli.

Nowe technologie w administracji

Tematyka konferencji to między innymi: dokument elektroniczny, obieg dokumentów i informacji, archiwizacja i składowanie danych, cyfrowe sieci telekomunikacyjne oraz infrastruktura szerokopasmowa. Nie zabraknie wątków związanych z bezpieczeństwem danych, niezawodnością i ochroną infrastruktury.

Wydarzenie poświęcone jest również tematom jak przestrzenie cyfrowe, e-usługi, inteligentne płatności, usługi mobilne, inteligentne rozwiązania optymalizujące pracę i funkcjonowanie przestrzeni publicznej. Proponowana tematyka obejmuje także rozwiązania chmurowe i ideę smart city.

Do kogo skierowana jest konferencja?

Organizatorzy chcą przyciągnąć szerokie grono odbiorców wykorzystujących technologie informatyczne w polskich urzędach i instytucjach publicznych: przedstawicieli władz gmin, powiatów i województw (prezydentów miast, burmistrzów, naczelników, wójtów), kierowników i dyrektorów działów w jednostkach samorządowych i urzędach centralnych, specjalistów – pracowników administracji państwowej.

Konferencja skierowana jest także do osób odpowiedzialnych za selekcję oraz zakup nowych produktów i technologii; projektowanie, budowę i rozwój systemów informatycznych w urzędach i instytucjach publicznych. Mowa o szefach departamentów informatyki, kierownikach projektów, członkach grup projektowych, administratorach systemów.

Więcej informacji oraz bezpłatna rejestracja znajdują się pod tym linkiem.